Pagrindinis > Ryšių įranga > Skirtas „Cisco GLC-LH-SM40 1.25G 40km SFP siųstuvo-imtuvo moduliui

Skirtas „Cisco GLC-LH-SM40 1.25G 40km SFP siųstuvo-imtuvo moduliui

29,40 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
EB - LINK
Modelio numeris
GLC-LH-SM40-OEM
Kilmės vieta
Guangdongas, Kinija (žemyninė dalis)
Pakuotė
SFP
Atstumas
40 km
Bangos ilgis
1310nm
Duomenų perdavimo greitis
1,25 G
Kabelio tipas
vienintelis
Jungtis
dvipusis LC
DDM / DOM
nėra palaikymo
is_customized
Taip