Pagrindinis > Ryšių įranga > 10/100 / 1000M SFP pluošto laikmenų keitiklis Išorinis PSU 20KM 1310NM LC

10/100 / 1000M SFP pluošto laikmenų keitiklis Išorinis PSU 20KM 1310NM LC

33,50 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Modelio numeris
JYT-GS803-20
Prekės pavadinimas
jyttek
is_customized
Taip
Produkto pavadinimas
Sfp10 / 100 / 1000M šviesolaidžio keitiklis
Uostas
1X10 / 100 / 1000M UTP RJ451X1000M SFP
Pluošto jungtis
LC
Bangos ilgis
1310nm
maitinimas
išorinis maitinimo adapteris
Matmenys
86mm (W) x 116mm (D) x 27mm (H)