Pagrindinis > Ryšių įranga > D-Link, 1000BASE-SX, 1,25G SFP imtuvas, 850nm 550m, optinis modulis, dvipusė LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, nemokamas pristatymas!

D-Link, 1000BASE-SX, 1,25G SFP imtuvas, 850nm 550m, optinis modulis, dvipusė LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, nemokamas pristatymas!

13,77 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Suderinamas
„D-Link“
Prekės pavadinimas
„Opmedia“
Modelio numeris
SFP-GE-SX