Pagrindinis > Ryšių įranga > Karšto išpardavimo 2 vnt. / Partija 1.25G SFP BIDI 100KM 1490nm / 1550nm WDM LC / SC SFP modulis

Karšto išpardavimo 2 vnt. / Partija 1.25G SFP BIDI 100KM 1490nm / 1550nm WDM LC / SC SFP modulis

83,15 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
jyttek
Modelio numeris
HJ-1.25G-SFP
Duomenų sparta (maks.)
1,25 G
Atstumas
100 km
Jungties tipas
LC
Bangos ilgis
1490 / 1550nm
Suderinamas su
„Cisco“, 3COM, HP, FINISAR, H3C, Extreme, Dell, Intel, Linksys, Foundry
Standartas
CE, FC, RoHs
Yra pritaikyta
taip
pluoštas
vienas pluoštas