Pagrindinis > Ryšių įranga > 2vnt. PON FWDM5 / 34- T1540 ~ 1560 / R1260 ~ 1360 ir 1480 ~ 1500 G657A-0.5m-FCUPC pasyvus įrenginys

2vnt. PON FWDM5 / 34- T1540 ~ 1560 / R1260 ~ 1360 ir 1480 ~ 1500 G657A-0.5m-FCUPC pasyvus įrenginys

31,08 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Modelio numeris
FWDM-03
Prekės ilgis
20m
Jungties tipas
FC / UPC
Suderinama
pritaikyti prekės ženklai
Prekės pavadinimas
CICVCHC
Perdavimo bangos ilgis
1540 ~ 1560nm
Atspindžio bangos ilgis
1260 ~ 1360 ir 1480 ~ 1500nm
Pakuotės matmenys
OD = 5,5 mm L38 mm plienas
Pluošto tipas
G657A
Jungtis
FC / UPC (pritaikyta)
Pluošto ilgis
0,5 m su 900um laisvu vamzdžiu
Pristatymo pakuotė
2vnt / pakuotė