Pagrindinis > Ryšių įranga > 10/100 / 1000M SFP „Fiber Media Converter“ išorinis PSU 1 pluošto ir 1 UTP prievadas „Fiber Media Converter“

10/100 / 1000M SFP „Fiber Media Converter“ išorinis PSU 1 pluošto ir 1 UTP prievadas „Fiber Media Converter“

22,67 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Modelio numeris
JYT-GS803
Prekės pavadinimas
jyttek
is_customized
Taip
Produkto pavadinimas
10/100 / 1000M SFP šviesolaidžių keitiklis
Pluošto tipas
SM / MM pluoštas
Bangos ilgis
850/1310/1490/1550nm
atstumas
0-120km
Jungtis
LC
Galia
išorinė galia
Matmenys
118X86X27 (mm)