Pagrindinis > Ryšių įranga > SC APC Single Mode 9 / 125um 1310 / 1550nm 500M OTDR paleidimo kabelio dėžutė, pluošto žiedo otdr paleidimo kabelis, šviesolaidžio paleidimo kabelis

SC APC Single Mode 9 / 125um 1310 / 1550nm 500M OTDR paleidimo kabelio dėžutė, pluošto žiedo otdr paleidimo kabelis, šviesolaidžio paleidimo kabelis

78,12 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
jyttek
Modelio numeris
OTDR paleidimo kabelio dėžutė
Prekė
OTDR paleidimo kabelių dėžutė „Fiber Rings 500M“
Tipas
Optinio pluošto OTDR paleidimo kabelio pavienis režimas 9 / 125um 1km
Jungtis
FC / SC / LC / ST pritaikyta
Lenkų kalba
PC / UPC / APC
Taikomi pluoštai
SM
Tipiškas nuostolis
<1dB
Medžiaga
SR polipropilenas