Pagrindinis > Ryšių įranga > Karštas išpardavimas 2 vnt. / Partija 1.25G SFP modulis SFP pluošto optinis modulis SM dvipusis pluoštas 1310nm 20 km LC jungtis

Karštas išpardavimas 2 vnt. / Partija 1.25G SFP modulis SFP pluošto optinis modulis SM dvipusis pluoštas 1310nm 20 km LC jungtis

21,83 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
jyttek
Modelio numeris
HJ-1.25G-SFP
Duomenų sparta (maks.)
1,25 G
Atstumas
20 km
Jungties tipas
dvigubas LC
Bangos ilgis
1310nm
Suderinamas su
„Cisco“, 3COM, HP, FINISAR, H3C, Extreme, Dell, Intel, Linksys, Foundry
Standartas
CE, FC, RoHs
Yra pritaikyta
taip