Pagrindinis > Ryšių įranga > 8 * GIGA SFP + 1 * 10/100 / 1000M TX Ethernet šviesolaidis Ethernet su 8 * 850nm 1000M SFP optiniu siųstuvu

8 * GIGA SFP + 1 * 10/100 / 1000M TX Ethernet šviesolaidis Ethernet su 8 * 850nm 1000M SFP optiniu siųstuvu

167,99 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
jyttek
Modelio numeris
HJGT
Duomenų sparta (maks.)
1000Mbps
Režimas
Daugiamodis dvipusis
Bangos ilgis (nm)
850
Transmisija
550M
Jungtis
LC
Maitinimas
išorinis 5V3A