Pagrindinis > Ryšių įranga > 10vnt / siunta 100% Naujas SFP-SX-MM SFP siųstuvo-imtuvo modulis 1000BASE-SX 850nm 550M Duplex LC jungtis 100% suderinama

10vnt / siunta 100% Naujas SFP-SX-MM SFP siųstuvo-imtuvo modulis 1000BASE-SX 850nm 550M Duplex LC jungtis 100% suderinama

125,15 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
jyttek
Modelio numeris
ZX-DM850
is_customized
Taip
Duomenų sparta
1,25 G
Bangos ilgis
850 nm
Jungtis
LC
Atstumas
550m
Pluošto tipas
dvigubas
Standartas
CE, FC, RoHs, SGS
Garantija
3 metai