Pagrindinis > Ryšių įranga > 1000BASE-SX, 1,25 G SFP imtuvas, 850 nm 550 m, optinis modulis, LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, suderinamas su kadagio įranga

1000BASE-SX, 1,25 G SFP imtuvas, 850 nm 550 m, optinis modulis, LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, suderinamas su kadagio įranga

13,65 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Suderinamas
kadagys
Prekės pavadinimas
„Opmedia“
Modelio numeris
SFP-GE-SX