Pagrindinis > Ryšių įranga > „IBM“ suderinamas 1000BASE-SX, 1,25 G SFP imtuvas, 850 nm 550 m, optinis modulis, LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, 10 vnt / siunta

„IBM“ suderinamas 1000BASE-SX, 1,25 G SFP imtuvas, 850 nm 550 m, optinis modulis, LC jungtis, MMF, DDM, GLC-SX-MM, 10 vnt / siunta

125,03 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Suderinama
IBM
Prekės pavadinimas
„Opmedia“
Modelio numeris
SFP-GE-SX