Pagrindinis > Ryšių įranga > Naujas A6516A HP suderinamas 1.25G 10km SFP siųstuvo-imtuvo modulis

Naujas A6516A HP suderinamas 1.25G 10km SFP siųstuvo-imtuvo modulis

12,59 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
EB - LINK
Jungties tipas
LC / UPC
Pluošto tipas
vieno režimo
Suderinamas
HP
Modelio numeris
A6516A
Suderinama su
HP
Pakuotė
SFP
Atstumas
10 km
Bangos ilgis
1310nm
Duomenų perdavimo greitis
1,25 G
Kabelio tipas
vienintelis
Jungtis
dvipusis LC
DDM / DOM
nėra palaikymo
is_customized
Taip