Pagrindinis > Ryšių įranga > „Cisco Compatible“, SFP-10G-ZR 10G 80km SFP + siųstuvo-imtuvo modulis

„Cisco Compatible“, SFP-10G-ZR 10G 80km SFP + siųstuvo-imtuvo modulis

298,20 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
EB - LINK
Modelio numeris
SFP-10G-ZR
Kilmės vieta
Guangdongas, Kinija (žemyninė dalis)
Pakuotė
SFP +
Atstumas
80 km
Bangos ilgis
1550nm
Duomenų perdavimo greitis
10G
Kabelio tipas
vienintelis
Jungtis
dvipusis LC
DDM / DOM
palaikymas