Pagrindinis > Ryšių įranga > Nemokamas pristatymas TL512 1310 / 1550nm „Singlemode“ rankinis optinio pluošto optinis šviesos šaltinis

Nemokamas pristatymas TL512 1310 / 1550nm „Singlemode“ rankinis optinio pluošto optinis šviesos šaltinis

52,92 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Prekės pavadinimas
TRENSBATTER
Modelio numeris
TL512
Modelis
TL512 optinis šviesos šaltinis
Bangos ilgis
1310 / 1550nm
Emterio tipas
FP-LD
Išėjimo galia
-7
Spektrinis plotis (nm)
≤10
Išvesties stabilumas
± 0,04 dB / 15 min
Optinė jungtis
FC / PC
Maitinimo šaltinis
3 vnt. Šarminės baterijos
Matmenys
130 * 63 * 29
Svoris
160