Pagrindinis > Ryšių įranga > Nemokamas pristatymas! 10GBASE-SR siųstuvas-imtuvas, 10G 850nm 300m SFP + optinis modulis su dvipusiu LC jungtimi ir DDM, suderinamas su „Huawei“

Nemokamas pristatymas! 10GBASE-SR siųstuvas-imtuvas, 10G 850nm 300m SFP + optinis modulis su dvipusiu LC jungtimi ir DDM, suderinamas su „Huawei“

20,90 €
Pirkti dabar

Prekės aprašymas

Modelio numeris
SFP-10G-SR-HW
Suderinamas
„Huawei“
Prekės pavadinimas
„Opmedia“